Dentysta Opole

Stomatologia Zdrowe Zęby

Czy na słowo "lekarz stomatolog" robi ci się słabo? Dentysta w przywołuje nieprzyjemne skojarzenia? Wybierz profesjonalną opiekę stomatologiczną i poczuj komfort, który daje korzystanie z usług dentysty w Opolu.

Lekarz stomatolog jest do dyspozycji pięć dni w tygodniu, w różnych porach, abyś nie musiał dostosowywać swojego planu dnia do wizyty u stomatologa.

Stomatolog Opole przyjmuje w godzinach:

  • poniedziałek i czwartek 14:00-20:00,
  • wtorek 9:30-16:00
  • środa i piątek 9:30-15:00.

W naszym gabinecie oddasz się w ręce profesjonalnego dentysty w Opolu, a fachowy i sympatyczny personel dołoży starań, aby jak najlepiej zadbać o twoje zdrowie i komfort. Decydując się na Stomatologię Zdrowe Zęby - Opole, decydujesz się na usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Lekarz stomatolog pracuje na nowoczesnym sprzęcie o najwyższej jakości, dzięki czemu wizyty przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze.

Dentysta Opole?

- Stomatologia Zdrowe Zęby w Opolu przy ulicy 1 Maja 30A.

Nasz gabinet w Opolu posiada bardzo szeroką ofertę usług stomatologicznych, jednocześnie łącząc wysoką jakość z przystępnymi cenami. Zdrowe Zęby - dentysta w Opolu to gabinet, w którym lekarz stomatolog zajmie się stomatologią zachowawczą, endodoncją, leczeniem kanałowym, chirurgią stomatologiczną, a także protetyką, profilaktyką oraz chorobami dziąseł.

W naszym gabinecie znieczulenie zawsze otrzymujecie w cenie zabiegu. Chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź cennik usług dentystycznych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.