Dentysta Opole

Chirurgia stomatologiczna

Zawsze staramy się za pomocą naszego doświadczenia oraz nowoczesnych narzędzi wyleczyć każdy ząb. Czasami pomimo naszych usilnych starań nie jesteśmy w stanie uratować chorego zęba. Wtedy konieczna jest ekstrakcja zęba, czyli jego usunięcie. W naszym gabinecie w Opolu oferujemy usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Chirurgia stomatologiczna w Opolu to kompleksowa opieka stomatologiczna od usunięcia zęba poprzez szycie rany, na ozonowaniu zębodołu kończąc.

Rozumiem, że usunięcie zęba nie jest przyjemną rzeczą, jednak w naszym gabinecie w Opolu do każdego zabiegu otrzymujecie znieczulenie, a punktowe zdjęcie RTG - w cenie leczenia.

Do usunięcia zęba dochodzi wtedy, kiedy nie ma możliwości jego wyleczenia. Oferujemy także usunięcie ósemki, która, choć zwana zębem mądrości, może przysporzyć nam wiele cierpienia i kłopotów. Zatrzymana ósemka może stanowić zagrożenie dla pozostałych zębów, a częściowo wyrżnięta jest doskonałym siedliskiem dla bakterii.
Po ekstrakcji niektórych zębów wykonujemy także szycie rany poekstrakcyjnej. Oferujemy także zabieg ozonowanie zębodołu, który zabija namnożone bakterie i pomaga utrzymać prawidłową higienę po usunięciu zęba.

Jeżeli skorzystałeś z usług chirurgii stomatologicznej innego dentysty, a po kilku dniach odczuwasz silny ból w miejscu po zębie, zgłoś się do naszego gabinetu w Opolu. Zaproponujemy ci fachowe leczenie suchego zębodołu po usuwaniu w innym gabinecie.

W ramach usług chirurgii stomatologicznej w Opolu oferujemy także nacięcie ropnia z drenażem.

Cennik usług - chirurgia stomatologiczna

Usunięcie zęba
od 150zł
Usunięcie ósemki
od 250zł
Szycie rany poekstrakcyjnej
50zł
Ozonowanie zębodołu
50zł
Nacięcie ropnia z drenażem
100zł
Leczenie suchego zębodołu po usuwaniu w innym gabinecie
100zł

Poznaj pozostałe usługi stomatologiczne

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.