ZDROWE ZĘBY OPOLE

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź zakres naszych usług i zobacz jak możemy Ci pomóc!

Stomatologia zachowawcza zdrowe zęby dentysta opole

Stomatologia Zachowawcza

Dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób zębów oraz przywracaniem ich struktury przy użyciu plomb i innych materiałów dentystycznych.

Leczenie kanałowe zdrowe zęby dentysta opole

Leczenie Kanałowe

Inaczej endodoncja. To procedura dentystyczna polegająca na usunięciu zainfekowanej lub uszkodzonej tkanki wewnątrz zęba, oczyszczeniu i wypełnieniu kanałów korzeniowych, byuratować ząb i zapobiec dalszym infekcjom.

chirurg zdrowe zęby dentysta opole

Chirurgia Stomatologiczna

Operacyjne leczenie problemów jamy ustnej, m.in. takich jak usuwanie zębów mądrości, wszczepianie implantów dentystycznych, czy chirurgiczne leczenie chorób dziąseł.

protetyka zdrowe zęby opole

Protetyka

Dziedzina stomatologii zajmująca się przywracaniem funkcji i estetyki jamy ustnej poprzez stosowanie protez, mostów, koron, nakładek, oraz innych urządzeń protetycznych.

higienizacja, fluoryzacja, ściąganie osadu nazębnego

Zabiegi Profilaktyczne

Zabiegi mające na celu zapobieganie chorobom jamy ustnej oraz utrzymanie zdrowego stanu zębów i dziąseł. Są to m.in. higienizacja, fluoryzacja, czy usuwanie kamienia nazębnego.

choroby dziąseł dentysta opole

Choroby Dziąseł
i Przyzębia

Leczenie grupy schorzeń dotyczących tkanek wspierających zęby, takich jak dziąsła i kości szczęk. To m.in. zapalenie dziąseł, choroby przyzębia czy abscesy dziąsłowe.

Wybielanie zębów dentysta opole

Wybielanie Zębów

Wybielanie zębów to zabieg stomatologiczny mający na celu rozjaśnienie naturalnej barwy zębów poprzez usunięcie przebarwień i plam z powierzchni zębów.

zdjęcia rtg zdrowe zęby opole

Zdjęcia RTG

Jedno z podstawowych badań, zalecanych już na pierwszej wizycie. Pozwala dostrzec to, co niewidoczne jest gołym okiem. W naszym gabinecie mamy nowoczesny aparat do wykonywania zdjęć panoramicznych.

Stomatologia dziecięca zdrowe zęby opole

Stomatologia dziecięca

W naszym gabinecie pomagamy także najmłodszym, którzy potrzebują wyjątkowej wyrozumiałości i cierpliwości.