Dentysta Opole

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe to wbrew pozorom prosty zabieg, którego celem jest uratowanie chorego zęba przed jego usunięciem oraz postępowaniem choroby. Leczenie kanałowe Opole jest rekomendowane pacjentom, którzy mają poważne i głębokie ubytki zęba, a którzy nie chcieliby się go pozbywa.

Leczenie kanałowe – długie, kosztowne i bolesne?

Wcale nie! Leczenie kanałowe w naszym gabinecie w Opolu odbywa się w znieczuleniu, aby nasi pacjenci czuli się jak najbardziej komfortowo. Długość i koszt leczenia kanałowego zależne jest od tego, który ząb zostanie poddany leczeniu oraz jak skomplikowany będzie to zabieg, jednakże dokładamy wszelkich starań, aby leczenie kanałowe zakończyć w jak najkrótszym czasie.

Najtańsze i najszybsze w leczeniu są zęby jednokanałowe, czyli siekacze i kły. Następnie zęby przedtrzonowe, które są zębami dwukanałowymi. Najdłużej stomatolog w popracuje nad zębami, które są trzy- lub czterokanałowe. W trosce o twój komfort i czas nasz gabinet w Opolu podczas pierwszej wizyty leczenia kanałowego oferuje częściowe opracowanie kanałów.

Leczenie kanałowe w Opolu polega na usunięciu próchnicy, a następnie opracowania kanałów.

Ten drugi etap polega na usunięciu miazgi z kanałów, ich wyczyszczeniu i dezynfekcji, a następnie wypełnieniu kanału i zabezpieczeniu korony zęba. Zabieg zakończony jest kontrolnym punktowym zdjęciem RTG, które jest w cenie leczenia, a które pozwala sprawdzić poprawność wypełnienia kanału.

Jeżeli wciąż nie jesteś przekonany do leczenia kanałowego, bo kiedyś jakiś dentysta wykonał je niepoprawnie i boleśnie, tym bardziej odwiedź nasz gabinet! W swojej ofercie mamy powtórne leczenie kanałowe wcześniej leczonych zębów, a także otwarcie zęba leczonego w innym gabinecie z płukaniem kanałów.

Obiecujemy, że po wizycie w naszym gabinecie leczenie kanałowe nie będzie spędzało ci już więcej snu z powiek!

Cennik usług - leczenie kanałowe

Zęba jednokanałowego (siekacze, kły)
od 400zł
Zęba dwukanałowego (przedtrzonowce)
od 450zł
Zęba trzy- lub czterokanałowego
od 550-650zł
Powtórne leczenie kanałowe
+250zł/ząb
Częściowe opracowanie kanałów (pierwsza wizyta leczenia kanałowego)
250zł
Otwarcie zęba leczonego w innym gabinecie z płukaniem kanałów
200zł

Poznaj pozostałe usługi stomatologiczne

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.