Dentysta Opole

Protetyka

Zdrowy, piękny uśmiech często jest naszą wizytówką. Są jednak takie sytuacje, w których narażeni jesteśmy na usunięcie większości zębów. Nie oznacza to jednak, że już zawsze będziemy wstydzić się swojego uśmiechu! Z pomocą przychodzi protetyka.

Protetyka to dział stomatologii, który łączy w sobie medycynę i technikę. Protetyka pozwala odtworzyć utracone lub zniszczone zęby i sprawi, że nikt nie będzie się wstydził swojego uśmiechu. Protezy stanowią nie tylko element estetyczny, ale także przywracają funkcjonalność zębów i jamy ustnej.

Zdrowe Zęby Opole proponuje w ramach swoich usług szerokie spektrum protez zębowych.

W ramach protetyki w Opolu wykonujemy protezy całkowite i ruchome, a także protezy akronowe. Troszcząc się o swoich pacjentów oferujemy, oprócz wykonywania protez, szereg zabiegów, które związane są z zamontowaniem i naprawą protez. Są to m.in. podścielanie protezy, naprawa protezy czy dostawienie zęba do protezy.
Oprócz protez w naszym gabinecie w Opolu wykonujemy także korony pełnoceramiczne, korony na metalu oraz mosty pełnoceramiczne.

Jeżeli wcześniej wykonywałeś korony w innym gabinecie i nie jesteś zadowolony z zabiegu, wstąp do naszego gabinetu. Mamy do zaoferowania zacementowanie korony robionej w innym gabinecie.

Jeżeli twoje zęby są zdrowe, ale cierpisz na bruksizm, znajdziesz u nas rozwiązanie swoich problemów w postaci szyny relaksującej, która przyniesie ci ulgę i załagodzi ból.

Cennik usług - protetyka

Proteza całkowita
900zł
Proteza ruchoma osiadająca częściowa
od 650zł
Proteza ruchoma szkieletowa
1500zł
Proteza akronowa
1600zł
Podścielenie protezy
200zł
Naprawa protezy
od 100zł
Dostawienie zęba do protezy
100zł/ząb
Korona pełnoceramiczna
od 1200zł
Korona na metalu
700zł
Most pełnoceramiczny
1200zł/punkt
Zacementowanie korony robionej w innym gabinecie
50-100zł
Szyna relaksacyjna
250zł

Poznaj pozostałe usługi stomatologiczne

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.